Po zaregistrovaní na našom eshope získavate u nás stálu zľavu 5%, až kým nedosiahnete ďalšiu úroveň zľavy :)

Pre koho je barefoot? Je pre každého?

Túto otázku dostávam pomerne často. Niektorí sú proti, niektorí za barefoot. Dokonca už aj mnohí pediatri a fyzioterapeuti odporúčajú barefoot obuv.

feet-619399_1920-375x250

ikto sa predsa nenarodil s topánkami na nohách a rozhodne nie s takými, aké sú dnešné klasické topánky – tvrdé, neohybné, ktoré stláčajú prsty a deformujú chodidlá.

Sú samozrejme detičky aj dospelí, ktorí majú rôzne problémy s chrbticou alebo kĺbami. Vtedy je naozaj vhodné a potrebné poradiť sa ohľadom nosenia barefoot topánok s odborníkmi. Pre väčšinou detí je však barefoot tá najlepšia voľba. Ich nôžka sa neustále vyvíja a posilňuje, takže v klasickej topánke nemajú ani zďaleka toľko podnetov, vnemov a možností pracovať s nôžkou tak, ako v barefoot topánke.

Naše deti nosia barefoot topánky od prvých krokov. Majú krásne a zdravé nožičky a ukážkovú chôdzu. Keď sa pozriete na ich chodidlá, ich prsty sú prirodzene krásne od seba, dokážu s nimi doslova divy.

Ak prechádzate na barefoot po niekoľkých rokoch v klasických topánkach, je dosť možné, že budete musieť zmeniť typ chôdze. Klasická obuv nás naučila dupať cez päty. Pri barefoote je potrebné začať veľmi opatrne, uvedomovať si každý krok a našľapovať na celú plochu chodidla. V barefoot topánkach nás nič nebolí, netlačí, jednoducho si ich obujete a nepotrebujete si ich ani vyzuť, také sú pohodlné...

Veď skúste a posúďte sami: https://littlefeet.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie